פיס אקטיבי מעודכן

תוכנית “פיס אקטיבי ברשות” הינה תכנית של מפעל הפיס המופעלת על ידי מרכז לחיות יחד באלומה. התוכנית פותחה מתוך שאיפה לחזק את החיבור ותחושת השייכות של צעירים ליישוב שלהם, ואת יכולתם לפעול ולקדם נושאים חברתיים הנוגעים לחיים יחד ביישוב.

 

פרטים על הפעילות

מפגשים 2 בשבוע
תאריך 12/07/2012
שעה 3 ימים
עלות ₪99
רקע ורציונל

אלפי סטודנטים וסטודנטיות מקבלים מלגות ממפעל הפיס בתמורה לעשייה חברתית-קהילתית ברשויות מקומיות ברחבי הארץ. זהו פוטנציאל אדיר של סוכני שינוי חברתי - עיסוקם של הסטודנטים/ות במעורבות חברתית מאפשר להם לגבש את זהותם האישית, האזרחית ובמקביל לתרום לעשייה בת קיימא בקהילה.

מטרות התוכנית

מטרת התוכנית לחזק בקרב צעירים ברשות המקומית את התודעה חברתית והמעורבות בעשייה המקומית.

על התוכנית

התכנית מתקיימת בשיתוף עם רכזי הצעירים ברשויות השונות, במסגרת התכנית הסטודנטים נפגשים ללמידה, להיכרות עם החברה הישראלית וליצירה של סיפור מקומי משותף. את התוכנית מסכם סיור מקומי הנבנה על ידי הסטודנטים/יות. התוכנית מעודדת אקטיביזם חברתי ומאפשרת מרחב בטוח לעיסוק ולגיבוש זהות אישית ומקומית, רכישת כלים לחיים יחד בחברה משותפת ופיתוח ההתנדבות כניסיון תעסוקתי משמעותי.

 

הפעילות שלנו פרושה מאילת בדרום ועד לנהריה בצפון ב- 26 קבוצות, המתקיימות ב – 22 רשויות ברחבי הארץ.

שותפים לדרך
משתתפים מספרים
"גאה בפעילות הענפה, בהזדמנויות המוצעות לתושבי המקום- מרגישה שאני חלק ממועצה מלאה במשאב אנושי איכותי- מועצה חזקה. גאווה גדולה"
"מעורר רצון בקהילה לאחדות ולפיתוח קהילה משותפת"
"פעילות קהילתית היא מה שיגרום לנו להיות טובים יותר אחד כלפי השני ובעיקר כלפי עצמנו"
"יוזמות ביישוב שלי חוזרות אליי בחזרה"

תוכניות נוספות שעשויות לעניין אותך

פיס אקטיבי מעודכן

תוכנית "פיס אקטיבי ברשות" הינה תכנית של מפעל הפיס המופעלת על ידי מרכז לחיות יחד באלומה. התוכנית פותחה מתוך שאיפה לחזק את החיבור ותחושת השייכות של צעירים ליישוב שלהם, ואת יכולתם לפעול ולקדם נושאים חברתיים הנוגעים לחיים יחד ביישוב.

 

מעוניינים לקבל מידע נוסף אודות התכנית?

או מלאו טופס זה ואנו נחזור אליכם בהקדם:

לעולם לא נשתף את פרטיך עם גורם אחר