לחיות יחד באקדמיה

אנו ב”לחיות יחד” מאמינים כי במרחב האקדמי טמונה הזדמנות ייחודית לעשייה ולעיצוב דמותן ועתידן של החברה, הכלכלה והמנהיגות בישראל, מתוך תפיסה של שותפות וחיים יחד. המרחב האקדמי הוא שדה משמעותי לתרגול ולקידום חיים יחד, מעצם היותו מקום מפגש ראשוני לכלל הקהילות בישראל.

המרחב האקדמי מהווה מנוע מרכזי לפיתוח ההון האנושי הישראלי, לקביעת סדר יום ציבורי, להשפעה על השיח ולקבלת החלטות. האוכלוסייה האקדמית בוגרת דיה, ובאופן יחסי פנויה לשיח ולעשייה, לצורך קידום למידה, הבנה והתנסות בחיים יחד הלכה למעשה, בתוך הקמפוס ובעולם האקדמי בכללותו. אנו מאמינים כי אין די בנגישות לאקדמיה לבדה בכדי ליצור מרחב אקדמי שמקדם שותפות בין קהילות שונות, ויש להשקיע מחשבה ופעולות על מנת להפוך את ההזדמנות שנוצרת במוסדות אקדמיים לכדי תשתית חברתית שמקדמת חיים יחד בישראל.

מרכז לחיות יחד באלומה מציע ליווי בעיצוב ותכנון של תהליכי עבודה מערכתיים חוצי ארגון הכוללים את ההנהלה, הסגל מנהלי, הסגל אקדמי, והסטודנטים במטרה לעודד שינוי תפיסתי מהנגשה, גיוון וייצוג לשותפות מגוונות, שייכות ולהזדמנות והזמנה לשמיעת והנכחת קולן ונכסיהן התרבותיים-אקדמיים-חברתיים של קהילות שונות מתוך ראיית העושר שבגיוון.

פעילות מרכז לחיות יחד באקדמיה מתמקדת בשלושה מרחבי השפעה עיקריים:

סנן לפי קטגוריה

סנן לפי תכניות

איפה תרצו להשפיע?

סנן לפי קטגוריה

איפה תרצו להשפיע?

סנן לפי תכניות

לחיות יחד באקדמיה
הדרכה וליווי תהליכי פיתוח ויישום של תכנית פעולה לקידום השותפות במוסד אקדמי
סדנאות והכשרות לסגלים מנהליים ואקדמיים

מגוון סדנאות חווייתיות לסגלים, העוסקות בהכרות עם החברה הישראלית, סימני הדרך לחיים יחד באקדמיה, כלים לחיים יחד במוסד, מסעות להיכרות עם החברה הישראלית ועוד.

אבחון לחיות יחד
תוכנית מחוללי לחיות יחד באקדמיה
"כוח משימה" לחיים יחד בקמפוס
קורס נודד תקווה ישראלית
לורם איפסום דולור חעמנ ושדג
2 בשבוע
05.12.2021
10:00-09:00
₪200

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית הועניב היושבב שערש שמחויט – שלושע ותלברו חשלו שעותלשך וחאית נובש ערששף.